ДО УВАГИ БАТЬКІВ ! Змінилась вартість та режим харчування дітей в закладі.

Відповідно до рішення виконкому Конотопської міської ради № 83 від 25.03.2021р.   з метою покращення якості харчування дітей у дошкільних навчальних закладах комунальної власності,  виконком міської ради

в и р і ш и в:

1.Встановити з 01.04.2021 вартість харчування у дошкільному навчальному закладі комунальної власності у розмірі:

– 36 грн. 00 коп. для дітей віком від 3 років;

– 32 грн. 00 коп. для дітей віком до 3 років.

2.Встановити з 01.04.2021 батьківську плату за одне відвідування дошкільного навчального закладу комунальної власності у розмірі 70 відсотків, що складає при 10,5 годинному режимі роботи:

– 25 грн. 20 коп. для дітей віком від 3 років;

– 22 грн. 40 коп. для дітей віком до 3 років.

3.Встановити з 01.04.2021 триразовий режим харчування у дошкільних навчальних закладах комунальної власності при 10,5 годинному режимі роботи.

У дошкільному закладі безкоштовно харчуються діти-сироти, діти, які залишилися без піклування батьків, діти, які виховуються в малозабезпечених, прийомних родинах, діти-інваліди, діти батьки яких безпосередньо виконують або виконували службові обов’язки в зоні АТО (ООС). Багатодітні родини сплачують 50% від вартості харчування.