ДО УВАГИ БАТЬКІВ ! Змінилась вартість харчування дітей в закладі.

Відповідно до рішення виконкому Конотопської міської ради від 13.12.2021 №352 Про встановлення вартості харчування у дошкільних навчальних закладах комунальної  власності, з метою поліпшення якості харчування у закладах дошкільної освіти вирішив:

1. З 04.01.2022 вартість харчування у закладах дошкільної освіти комунальної власності у розмірі:

– 46 грн. 00 коп. для дітей середньої, старшої, різновікової та спеціальної груп;

–  42 грн. 00 коп. для дітей І молодшої та ІІ молодшої груп.

2.    Встановити з 04.01.2022 батьківську плату за одне відвідування дошкільного навчального закладу        комунальної власності при 10,5 годинному режимі роботи та триразовому режимі харчування у розмірі:

– 39 грн. 10 коп. для дітей середньої, старшої, різновікової та спеціальної груп;

–   35 грн. 70 коп. для дітей І молодшої та ІІ молодшої груп.

2.2.   Звільнити від плати за харчування батьків дітей пільгових категорій відповідно до чинного законодавства.

У дошкільному закладі безкоштовно харчуються діти-сироти, діти, які залишилися без піклування батьків, діти, які виховуються в малозабезпечених, прийомних родинах, діти-інваліди, діти батьки яких безпосередньо виконують або виконували службові обов’язки в зоні АТО (ООС). Багатодітні родини сплачують 50% від вартості харчування.