Кадровий склад закладу

Головне кредо  закладу дошкільної освіти №8 «Волошка» – «Все для дітей»

Істина безперечна: тільки всім серцем віддані справі люди можуть створити для дітей цікаве, насичене творчістю життя, щиро і результативно дбати про їх освіту, здоров’я та фізичний розвиток.

Хто працює в закладі?

Творчий колектив педагогів, обслуговуючий персонал, всього 64 чоловік, закоханих в свій садок, які щодня свою любов, турботу, доброту дарують маленьким вихованцям.

Склад педагогічного колективу:

– 35 педагогічних    працівників: директор,вихователь – методист, 26 вихователі, 2 музичні керівники, хореограф, інструктор з фізичного виховання, практичний психолог, 2 вчителі – логопеди.

–  29 з них має вищу освіту:

•  кваліфікаційна категорія «спеціаліст» – 10 педагогів;
  • кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії» – 8 педагогів;
  • кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії» –  5 педагогів;
  • кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» – 6 педагогів                                                             –  середню спеціальну освіту мають 7 педагогів.