ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ

1.Прийом дітей до ДНЗ здійснюється відповідно до електронної черги в дошкільний навчальний заклад, сформованої на сайті   https://reg.isuo.org/preschools/view/koatuu/5910400000/id/41906?year=2017

2.Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (із змінами) прийом дітей до навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі:

заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

свідоцтва про   народження.

3.Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей  у  дошкільні навчальні заклади:

дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово).Згідно з п.17 статті 20 та п. 2 статті 30  Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

дітям військовослужбовців (першочергово).Згідно з п. 4статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»

дітям військовослужбовців військових прокуратур (першочергово).Згідно з п.4 статті 83. Закону України «Про прокуратуру». Документ ВРУ 1697-18.

4.При зарахуванні дитини до ДНЗ батькам також  необхідно мати документи, що підтверджують наявність пільг, паспорт, ксерокопію свідоцтво про народження дитини.

5.Для прийому дітей до груп компенсуючого типу  додатково подається висновок психолого-медико-педагогічної комісії.

6.Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу  керівник зобов’язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

7.Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками.

8.Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень).

9.За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, реабілітації, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

10.Медичну документацію, яку необхідно подавати для відвідування дошкільного закладу оформляють у дільничного лікаря-педіатра, згідно з пунктом 2.3 Примірного положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного закладу, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002 року № 434.

11.Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.