Про заклад

Історія великої держави починається з історії кожної окремої людини,кожної сім’ї, колективу, підприємства чи установи. Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№8 «Волошка» також є частинкою історії своєї країни, рідного міста, освітянської родини. А творці цієї історії – люди, колектив  закладу дошкільної освіти і діти, його вихованці.

Конотопський дошкільний навчальний заклад(ясла-садок)№8 “Волошка” вперше зустрів малюків 13 лютого 1978 року. Лютий 1978 року був холодний і сніжний. Але 13 лютого, тоді ще небагаточисельний Житловий масив мав своє свято, відкрилися двері нового дитячого садка «Волошка». Для дітлахів округи цей дитячий ясла – садок збудував Конотопський поршневий завод. Заклад налічував 9 дошкільних груп та 3 ясельні . Дитячий садок мав музичну залу, методичний та медичний кабінети, свою кухню і пральню. Відкривала його та керувала закладом 25 років добра, чуйна і талановита людина – завідуюча Хоменко Світлана Олександрівна. У 1985 році був введений в дію ще один корпус д\с «Волошка», де відкрилося ще 11 груп, кабінет художньо-прикладної праці, басейн, кабінет англійської мови, ,музей «Світлиця», музична, спортивна, хореографічна зали, кімната казок (саме в цій будівлі і знаходиться сучасний ДНЗ №8 «Волошка»).

Сьогодні це – сучасний дошкільний навчальний заклад, пріоритетним напрямком роботи якого є створення здоров`язберігаючого освітнього простору, відкритого для інноваційних технологій, орієнтованого на індивідуальний розвиток особистості, основаного на формуванні перших знань про здоров`я, здоровий спосіб життя.

Режим роботи установи:

Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом 10,5 годин з 7.30 до 18.00

Хто в ньому перебуває?

Кількість дітей – 214

Кількість груп – 13, з них:

– 9 груп дошкільного віку

– 2 групи раннього віку

– 2 логопедичні групи (для дітей з вадами мови)

Дитячий садок «Волошка» відкриває великі можливості для формування гармонійно розвиненої, суспільно активної особистості, яка поєднувала б у собі духовне багатство, моральну чистоту та фізичну досконалість.

Для цього в дитячому садочку працюють:

– театральний гурток « Маленькі актори»;

– вокальний гурток «Співаночка»;

– хореографічний гурток «Дріботушки»;

– гурток «Орігамі»

– фізкультурні гуртки «Юний футболіст», «Акробат» та інші за інтересами дітей.