Звернення громадян

Про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 8 «Волошка»  в 2022 році.

Робота зі зверненнями громадян у Конотопському дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) № 8 «Волошка»   проводиться у порядку, визначеному Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян”.

За 2022 рік до  дошкільного закладу надійшло 120 звернення (з них письмових – , на прийомі у директора (завідувача) – 112).

Основні питання, з якими громадяни звертались до  закладу:

• Прийом дітей до дошкільного закладу;   (70)
  • Реєстрація дітей на електронну чергу в ДНЗ;   ( 17 )
  • Збереження місця за дитиною на час тривалої відсутності з різних причин;   (3)
  • Працевлаштування;   (1 )
  • Переведення дитини до іншої групи;   ( 1 )
  • Конфліктні ситуації;   ( 0)
  • Надання  довідок;   (5)
  • Робота з батьками пільгових категорій;   (22)
  • Прийом на виробничу практику студентів.   (1)

На офіційному веб-сайті Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 8 «Волошка» розміщено сторінку «Звернення громадян», де висвітлюються нормативні документи, відповідно до яких здійснюється розгляд звернень громадян; графік прийому громадян директором (завідувачем) та розміщено аналітичні матеріали щодо стану роботи зі зверненнями громадян за рік.

Стан роботи зі зверненнями громадян щомісяця розглядається на апаратних нарадах у директора (завідувача) та знаходиться на постійному контролі директора (завідувача ) та його заступників.

Шановні громадяни!

Для здійснення електронного звернення до Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) №8 “Волошка”, будь ласка, заповніть картку звернення та надішліть заповнену картку на електронну пошту закладу: [email protected]

№ з/п ПІП Адреса проживання Викладення суті порушення питання Зауваження Пропозиції Заява Вимога Прохання

Особистий прийом громадян здійснюється директором (завідувачем)

Графік прийому громадян:

Вівторок – 09.00 – 12.00

Середа –  15.00 – 17.00

Четвер – 09.00 – 12.00.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про звернення громадян

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

Від 14 квітня 1997 р. № 348

Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації

Довідка

Про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 8 «Волошка»  в 2021 році.

За 2021 рік до  дошкільного закладу надійшло 153 звернення (з них письмових – , на прийомі у директора (завідувача) – 70).

Основні питання, з якими громадяни звертались до  закладу:

• Прийом дітей до дошкільного закладу;   (62)
  • Реєстрація дітей на електронну чергу в ДНЗ;   ( 21 )
  • Збереження місця за дитиною на час тривалої відсутності з різних причин;   (1)
  • Працевлаштування;   (2 )
  • Переведення дитини до іншої групи;   ( 0 )
  • Конфліктні ситуації;   ( 1 )
  • Надання  довідок;   (5)
  • Робота з батьками пільгових категорій;   (57)
  • Прийом на виробничу практику студентів.   (4)