Пріоритетні завдання закладу

Пріоритетні завдання закладу дошкільної освіти на 2021 – 2022 начальний рік

Основні завдання діяльності та розвитку:

– забезпечити максимально сприятливі та безпечні умови навчання та виховання дітей, психологічний та медичний супровід організації життєдіяльності дітей в умовах закладу;

– формувати ключові компетентності дитини за різними освітніми напрямами, що спрямовані на розвиток особистості дошкільника;

– постійно та послідовно підвищувати якість освіти на основі відстеження динаміки показників освітньої діяльності та освітніх процесів в закладі згідно Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти;

– оптимізувати роботу з батьками шляхом партнерської взаємодії від спілкування до активного залучення в освітньо-виховний процес насамперед по створенню та оптимізації гармонійного розвивального середовища для дітей.

Пріоритетні завдання закладу дошкільної освіти

на 2020 – 2021 начальний рік

1.Забеспечити систематизацію змісту і засобів навчання, виховання та розвитку дітей дошкільного віку відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти та освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина». Створити оптимальні організаційно-педагогічні,санітарно-гігієнічні, навчально-методичні і матеріально-технічні умови для стовідсоткового охоплення обов’язковою якісною дошкільною освітою дітей старшого дошкільного віку шляхом урізноманітнення форм її здобуття. Забеспечити наступність у реалізації завдань духовного,патріотичного, соціального, трудового виховання між дошкільною та початковою ланками освіти.

1. Продовжувати форммувати основи патріотичної свідомості дошкільників з високими соціально – моральними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками  національно – патріотичного виховання.
  2. Забезпечити умови для удосконалення роботи щодо усвідомлення вихованцями норм і правил здорового способу життя шляхом застосування сучасних методик формування у дошкільників здоров’язбережувальної компетентності та формуванні навичок свідомого ставлення до власного життя і безпеки.
  3. Сприяти збалансованому розвитку дитини з питань здорового способу життя на основі еколого – оздоровчого виховання дітей, враховуючи інноваційні методи та форми роботи з дітьми.

Пріоритетні завдання закладу дошкільної освіти

на 2019 – 2020 начальний рік